Nie mogło nas zabraknąć!

Tradycyjnie w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było spotkać Polaris na terenie Opola z puszkami.

Tradycyjnie w dzień finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można było spotkać Polaris na terenie Opola z puszkami.